www.kadir-18.yetkin-forum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.kadir-18.yetkin-forum.com

şiir, söz, sms, hazır sms, bedava sms, html, html kodlar

AnasayfaAnasayfa  ANA SAYFAANA SAYFA  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» GENÇLİK BÖYLEDİR İŞTE
KOMİK SÖZLER EmptyPaz Şub. 22, 2009 2:09 pm tarafından Admin

» GECE BİR NETİCEDİR
KOMİK SÖZLER EmptyPaz Şub. 22, 2009 2:09 pm tarafından Admin

» ESKİ SAADETİNLE
KOMİK SÖZLER EmptyPaz Şub. 22, 2009 2:06 pm tarafından Admin

» ..ÇOCUKLUK..
KOMİK SÖZLER EmptyPaz Şub. 22, 2009 2:05 pm tarafından Admin

» ÇÖKÜYORUM
KOMİK SÖZLER EmptyPaz Şub. 22, 2009 2:05 pm tarafından Admin

» CAN YOLDAŞI
KOMİK SÖZLER EmptyPaz Şub. 22, 2009 2:04 pm tarafından Admin

» BİR KAPI AÇIP GİTSEM
KOMİK SÖZLER EmptyPaz Şub. 22, 2009 2:04 pm tarafından Admin

» BEN AŞK ADAMIYIM
KOMİK SÖZLER EmptyPaz Şub. 22, 2009 2:03 pm tarafından Admin

» BEN ÖLECEK ADAM DEĞİLİM
KOMİK SÖZLER EmptyPaz Şub. 22, 2009 2:03 pm tarafından Admin

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 28 kişi C.tesi Mart 05, 2011 5:42 pm tarihinde online oldu.

KOMİK SÖZLER

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

KOMİK SÖZLER Empty
MesajKonu: KOMİK SÖZLER   KOMİK SÖZLER EmptySalı Ocak 27, 2009 9:23 pm

Bu güzellik, bu gülüs, bu zeka, bu akil hele anlam dolu gözler varya; Tüm güzellikleri birarada toplanmis. Neyse kendimden çok bahsettim senden ne haber?

Ördek garsona sormus:ekmek varmi? Garson:yok-ekmek varmi?-yok-ekmek varmi?-yok-ekmek varmi-yok garson:lan simdi seni gagandan tavana çivilerim -ördek:abi çivi varmi?-yok-ekmek varmi?...

Eger sabah erken kalkamiyorsan güzelim, yanina bir bardak su koy kalkarsin. Nasil mi? Eee suyun kaldirma kuvvetiyle...

Dün eski dostlarla karsilastik. Eski günlerden konustuk sonra toplu bir resim çektirelim dedik ama sen yoktun bizde topsuz çektirdik Smile

Amerikan üroloji derneginin üst ekstremite kurulunun yaptigi son arastirmaya göre SALAK insanlar mesajlari okurken telefonlarini sag elde tutuyor...

Bu mesaj ozel bi frekansla gonderilmistir. Zekilerde hafiza kaybi, aptallarda kisa sureli korluk, okuzlerde bi anlik gulumseme yapar!!!

Adamin biri sacini hep ortadan ayirirmis, daha sonra liseden ayirmaya baslamis Razz

Iki uzayli benzin istasyonuna gitmisler, biri benzin pompasini tutmus digerine puskurtmus , digeri

Bir goz gordum masmavi denizin dibine sinmis,bir goz godrum simsiyah gecelerden bezmis , bir goz gordum yemyesil yapragi ucuna degmis , bir goz gordum mosmor ustune yumruk yemis Smile

Çok onemli bir not ; sakin asagidaki mesaji okumayiniz,lütfen ............!!! " NISKALAS RIB NES " ben sana okuma demedimmi.gerçekten hakliymisim.Smile)

Sayin abonemiz bu bir bant kaydididr dinlemek için lütfen biiip deyiniz tesekkürler...:=)))

Rampalarin ustasiyim, gözlerinin hastasiyim. Rampada gecme beni duzde ezerim seni.

Askim seni seviyorum! ama parayı daha cok lakin paranin ne onemi var, muhim olan miktarıSmile

Sana yaza yaza yaz geldi, mesaja zam geldi. Daha yazacaktım ama konturum bitti Smile

Sinavdan sifir aldim ama önemli diil , önemli olan katilmakti Smile

Ufff yavrum,anam. asvaltin olayim ez beni... Sayin abonemiz lütfen ürkmeyiniz bu cep servisinizin motivasyon mesajidir...

Aldigimiz veriler sonucu anteninizin çekmedigini ögrendik anteninizin daha iyi çekmesi için Turksat-2 dogrultusuna cevirmeniz rica Olunur (Üretici Firma)

Bu cihaz 10 saniye içinde kendini yok edecektir... Anteninden tutarsan bisey olmaz.

Artik seni aramayacagim. Çok ciddi söylüyorum seni aramayacagim artik. Artik bilgisayar aldim chat yapalim. Cep fazla yaziyor.

Su an hatlarin yogunlugu nedeniyle mesaj tam olarak gelmemistir ve mesaj yüklenmektedir. Bu islem birkaç dakika sürebilir. Lütfen bekleyiniz....

Az veren candan,çok veren AIDS olur.

Dun gece seni o kadar aradimki soguk vucuduma dokunmani o kadar cok istedimki yataga sensiz ve ciplak girmek zorunda kala kaldim nerdeydin benim canim pijamalarim!!!

Zorla güzellik olmaz, estetikle olur...

Erkekler park yeri gibidir. İyilerin hepsi kapılmıştır...
Sol kulağını kapatırsan sağ duyulu olursun...

Hiç bir ön yargım yok. Bütün insanlardan nefret ediyorum, o kadar...

Dün gece seni o kadar aradım ki, soğuk vücuduma dokunmanı o kadar istedim ki , yatağa sensiz ve çıplak girmek zorunda kaldım! Nerdeydin canim pijamalarım..

Karanlıktı,gözleri parlıyordu eğildim bacaklarını ayırdım,memelerini avuçladım.çok zevk alıyordum...çünkü hayatımda ilk kez inek sağıyordum.

Su anda her 100kisiden 35i uyuyor,10u yemek yiyiyor,25i çalışıyor,15i sex yapıyor,10u araba sürüyor,4ü ders çalışıyor,1tane salakta elinde telefon sms okuyor!

Ey dağları taşları her şeyi yaratan Rabbim her şeye ayrı bir güzellik insanlara mantık,akıl ve zeka verirken bu mesaja bakan bu kulunu niye unuttun

Bu mesaj özel bi frekansla gonderılmiştir.zekilerde hafıza kaybı aptallarda kısa süreli körluk ibnelerdede bi anlık gülümseme yapar...

Yakamda kırmızı bir yaka mikrofonu olacak...Beni öyle tanırsınız.

Bizim köyde ağaçlara aşı yapıldığında o gün ağaçlar tatil olurdu..

Aşk havuzuna aptallar düşer, ama beni ittiler...

Yağ bakkalda, un çuvalda, sevgilin son durakta...

Doktorum sigaradan uzak durmamı söyledi, ben de bır metrelik bı ağızlık yaptırdım...

Sen terlemişsindir, sana terlik getiriyim...

Karayollarında değil, senin kollarında öleyim...

Elimde Japon yapıştırıcım var ama yapıştırmaya japonum yok!!!

Sana bir şey söyleyeceğim, ama sakın üzülme;
dün doktora, gittim böbreğimde kum, kalbimde seni buldular!...

Aşk bir muz kabuğudur, dikkat etmezsen ayağın değil, hayatin kayar...

Yumurtayı sahanda mı seversin yoksa deplasmanda mı?

Gençligim acı veriyordu , ameliyatla aldırdım....

Kız arkadaşımı o kadar seviyorum ki eskimesin diye başkalarının kız arkadaşlarını kullanıyorum…

1960 yılında içilen kahvelerin hatırı dolmuştur. İlgilenenlere duyurulur!

Amerikan üroloji üst kurulunun yaptığı bir araştırma sonucu sex hayatında başarısız olan insanlar mesajları okurken telefonları sağ ellerinde tutuyorlar.

Bulutları pembeye boyasak yağmur pembe yağar mı??

Oğlumun adını mafya koydum artık ben de mafya babasıyım.

Yazılıdan sıfır aldım ama, önemli olan katılmaktı.

Adamın biri bir gün sinek ilacı almaya gitmiş. Eczacı sormuş: sineğinizin nesi var?

Yasınız kaç?-Vallahi her yıl değişiyor

Kabadayılığa yer yok demişler, kabadayı ayakta kalmış...

Başkalarının seni ezmesine izin verme ehliyet al, sen onları ez...

Aşk çılgınlığın en zevkli türevidir, öpüşmek ise integrali...

Gerçekleri Türkan Şoray,Tarihi de Gönül Yazar.

Sana bir şey söyleyeyim mi? Bir daha beni rahatsız etme. Benim pisliklerle işim olmaz. Allah kahretsin seni. Hayatımı mahvettin alçak SİGARA...

Hey garson bana kalbim kadar yanık bir döner, düşüncelerim kadar karışık bir salata ve acılarım kadar koyu bir kahve getir.

Bu güzellik, bu zekâ, bu akıl, hele şu anlam dolu gözlerin büyüsü, Allah bütün güzellikleri bir yerde toplamış. Neyse kendimden çok bahsettim eee senden naber?

Sevgilim seni tv kumandasından, futbol topundan, pazar gazetesinden çok daha fazla sevdiğimi söylemiş miydim? :p

Bir elma diskoya neden gitmiş? cevap: kurtlarını dökmek için.

Gençligim acı veriyordu , ameliyatla aldırdım....

Kız arkadaşımı o kadar seviyorum ki eskimesin diye başkalarının kız arkadaşlarını kullanıyorum…
http://kadir-18.yetkinforum.com

KOMİK SÖZLER
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KOMİK SÖZLER 1
» KOMİK SÖZLER 2
» komik sözler 3
» KOMİK MESAJLAR 1
» KOMİK MESAJLAR 2